.

.

New
Yongse Etiger S4 Безжични GSM/PSTN RFID 433Mhz Home Безбедност Аларм Систем за Поддршка Десет Јазик

Yongse Etiger S4 Безжични GSM/PSTN RFID 433Mhz Home Безбедност Аларм Систем за Поддршка Десет Јазик

DEN 1504.80

Количина на стоки
Достапно

Wi Fi+GSM Аларм Систем. 5 Group SMS и Мобилен Телефон Алармантно Предупредување.Поддршка за Паметни живот и Tuya Smart App Контролер.Спецификација : Работи со SIM-картичка или вклучен на вашиот телефон земјени(АДСЛ кутија компатибилен)Лесно да го инсталирате, лесно да се use Activation, исклучувањето и подесување на системот на вашиот smartphone Built-во 100 d B сирената и резервни батерии (до 8 часа во режим на чекање)Поддржува дополнителни безжична додатоци (до 50)Панел големина : 19.1 x 13.2 x 2.8 cm Weight : 320 g AC Adaptor Input : AC 110-240 V / 50-60 Hz Output : DC 12 V / 500m ALithium батерии : 3.7 V / 800m Ah x 2 (резервната батерија)Оперативен conditions Temperature : -10°C ~ 55°CHumidity : =.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат