.

.

New
Вратата Спогодба за Полнење, Жичен Видео Врата Smart Security Камера Систем со Висока Дефиниција Ултра-Тенок Дизајн за Јавни објекти за Хотел за Вила(American Standard (100-240v))

Вратата Спогодба за Полнење, Жичен Видео Врата Smart Security Камера Систем со Висока Дефиниција Ултра-Тенок

DEN 1826.40

Количина на стоки
Достапно

Со дожд за трајни надворешна единица, малку дожд и оксидација-доказ.Ултра-тенок дизајн затворен монитор, убав и луксузен, достапни за ѕид-монтирани.IR камера со ноќно гледање, и поддршка на електрична брава-контролна функција. 7" колор TFT LCD без зрачење, ниска потрошувачка на енергија и висока дефиниција.Следење на надворешната страна на вратата.Едноставно престој во вашиот поволни стол и притиснете го следи копчето за да се провери кои се на вашата врата и да каже. 7in LCD монитор со ноќно гледање, вклучувајќи го и оној 1000 TVL отворено камера и еден затворен монитор, кој ги комбинира функциите на визуелни спогодба, во реално-време надзор, далечинско отклучување, rainproof и ноќ визија, која е широко се користат во вили, станови, куќи, хотели, канцеларии, во јавните згради и така натаму.Карактеристики : 7" колор TFT LCD без зрачење, ниска потрошувачка на енергија и висока дефиниција.Ултра-тенок дизајн затворен монитор, убав и луксузен, достапни за ѕид-монтирани.Со дожд за трајни надворешна единица, малку дожд и оксидација-доказ.IR камера со ноќно гледање, и поддршка на електрична брава-контролна функција.Следење на надворешната страна на вратата.Едноставно престој во вашиот поволни стол и притиснете го следи копчето за да се провери кои се на вашата врата и велат "Здраво".Лесна инсталација со себе со адаптерот и кабелот ние се обезбеди во овој комплет.Широко се користи во вили, станови, куќи, хотели, канцеларии, во јавните згради и така натаму.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Material : ABS пластика Напон : 100-240 VPlug : ЕУ, САД, велика БРИТАНИЈА, AU (Изборен)#Отворено Camera Color : Black Camera : 1/3 CMOS 1000 TV Line Wires за Заклучување-камера connection Working Температура : -20℃ ~ 50℃Инсталација : Ѕид mounted Size : прибл. 15 * 9 * 3.5 cm/5.9 * 3.5 * 1.4 во#Следи : Боја : Бела Екран : 7" TFTPower извор : AC100 V-240 V / 50-60 Hz Адаптер излез : DC15 V / 1.2 AEffective пиксели : 480 * 234 * 30 Моќност : ≤14 W(операција), ≤2 W(мирување) Инсталации : 4 жици Големина : прибл. 19.5 * 13.2 * 2cm/7.7 * 5.2 * 0.8 in Package Големина : прибл. 27 * 19 * 11cm/10.6 * 7.5 * 4.3 in Package Листа : 1 * паркинг (Надворешен Camera1 * Внатрешна Следење 1 * 15 V DC Адаптер 1 * 5m 4-core Cable1 * 2-core Cable2 * 4-core Cable1 * Корисникот Manual1 * Завртка за Полнење.

Карактеристики на стоката

Condition:
100% Brand New
Material:
ABS plastic
Voltage:
100-240V
Plug:
EU, US, UK, AU (Optional)
#Outdoor Camera :
Color:
Black
Camera:
1/3 CMOS 1000TV Line
Wires for Lock-camera connection :
Working Temperature:
-20℃ ~ 50℃
Installation:
Wall mounted
Size:
approx. 15 * 9 * 3.5cm/5.9 * 3.5 * 1.4in
#Monitor:
Color:
White
Screen:
7 TFT
Power source:
AC100V-240V / 50-60Hz
Adapter output:
DC15V / 1.2A
Effective pixels:
480 * 234 * 30
Power:
≤14W(operation), ≤2W(standby)
Wiring:
4 wires
Size:
approx. 19.5 * 13.2 * 2cm/7.7 * 5.2 * 0.8in
Package Size:
approx. 27 * 19 * 11cm/10.6 * 7.5 * 4.3in
Package List:
1 * Outdoor Camera :
1 * Indoor Monitor :
1 * DC 15V Adapter :
1 * 5m 4-core Cable :
1 * 2-core Cable :
2 * 4-core Cable :
1 * User Manual :
1 * Screw Kit :
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат