.

.

New
Wifi Видео Врата, 10 инчен Жичен/Безжична Видео Врата Телефон Спогодба Влез Систем, RFID Лозинката за Далечински АПЛИКАЦИЈА притоа, со Камера Ноќ Визија,2Monitors+1Camera

Wifi Видео Врата, 10 инчен Жичен/Безжична Видео Врата Телефон Спогодба Влез Систем, RFID Лозинката за Далечински

DEN 307.20

Количина на стоки
Достапно

★ Внатрешна Следи : Внатрешна монитор го користите мулти-точка capacitance екран на допир, усвојување на Андроид Системот, стабилен и лесно да се работи. 10 инчен Висока дефиниција дигитални LCD монитор, со се слика,посетител евиденција и записи од функцијата.Со монитор, спогодба, го отклучите, hands-free и Не се наруши функцијата.Јачината на светлината и шарени прилагодливи. ★ Трајни Отворено Камера : Надворешна единица употреба AHD 720 P аналогни high-definition камера.Малку дожд и оксидација-доказ за трајни ABS надворешна единица, е добро заштитени од водоотпорна маска, камера со IR-НАМАЛУВАЊЕ, сликата е шарени и јасно, ѕидот за инсталација повеќе погодно.Поддршка 2000 лични карти се отклучи,лозинка за отклучување.далечински контроли отклучите. ★ Затворен монитор може да се поврзете на безжичната wifi рутер.Внатрешна монитор може поддршка за да се поврзете 8 мобилен телефон СТАН корисник, Поддршка на IPHONE/Андроид систем мобилен телефон, тогаш мобилен телефон може да ја видите и да го отклучите.Мобилен СТАН со монитор, спогодба, се слика, видео запис од рачно и отклучување на функции. ★ Лесно да се инсталира : Лесна инсталација со себе со адаптерот и кабелот ние се обезбеди во овој комплет.Може да се поврзете со НЕ електрично заклучување директно, со отклучување одложување амбиент.Затворен Монитор Поддршка AHD 720 P или 1080 P камера текст, поддршка "2 CH AHD врата и" 2 CH AHD безбедносна камера. ★ Со овој Doorphone Комплет, не грижете се за домашна безбедност, Видео врата телефон спогодба систем е широко се користат во вили, станови, куќи, хотели, канцеларии, во јавните згради и така натаму.Ако сакате повеќе комбинации, можете да контактирате со нас и ние ќе бидат на ваша услуга 24 часа на ден.Можете да кликнете на името на брендот "DMNSDD" под наслов. 10 инчен Жичен Wifi Видео Врата Спогодба System Monitor : Приказ : 10" TFT LCD(16 : 9) Резолуција : 1024(H) X600(V) Дополнителна меморија : Поддршка за дополнителни ТФ-картичка (32 GB макс.) Допир : Да Wifi : Да Напојување : DC15 V2 A Инсталација : Surface mount Големина : 263(L)×163(W)×23(H) MMCamera : Камера сензор : 1/3 инчен AHD 720 P Видите агол : 92° Дефиниција : 720 P Led диоди за ноќно : IR Led диоди (180°) Поддршка тип:Поддршка 2000 лични карти се отклучи,лозинка за отклучување.Инсталација : Површината Големина : 190*95*55mm Accessory : Внатрешна Монитор (Wired Wifi)Внатрешна Монитор (Безжичен Wifi)Надворешна Единица ( RFID Лозинка )15 V/2 A Моќ Supply6-core терминал жица (5m)125 KHz RFID Cards Unlock терминал wire Manual Mounting plate Screws Color пакет.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат