.

.

New
7inch Жичен/Безжичен Wifi Видео Врата, Отпечатоци RFID Лозинка Следи со HD IR-НАМАЛУВАЊЕ на 1000TVL Камера Ноќ Визија, Далечински СТАН Спогодба, Притоа, Снимање, Слика,1+3

7inch Жичен/Безжичен Wifi Видео Врата, Отпечатоци RFID Лозинка Следи со HD IR-НАМАЛУВАЊЕ на 1000TVL Камера

DEN 1768.80

Количина на стоки
Достапно

★ Затворен следи : Тоа може да се поврзете на безжичната wifi рутер.употреба на multi-point capacitance екран на допир,,стабилен и лесно да се работи. 7 инчен Висока дефиниција дигитални LCD монитор,Јачината на светлината & шарени прилагодливи.со се слика,посетител евиденција и записи од функцијата.со се слика, монитор, спогодба, го отклучите, hands-free и Не се наруши функцијата. ★ Трајни Отворено Камера : Малку дожд и оксидација-доказ за трајни ABS надворешна единица, е добро заштитени од водоотпорна маска, камера со IR-НАМАЛУВАЊЕ, сликата е шарени и јасно.Отворено одделение употреба 1000 TVL аналогни high-definition камера.со јасно IR ноќ визија може да се следи и фотографирање на слики во ниско осветлување на животната средина. ★Можете да се поврзете на мобилен телефон да затворен монитор,поддршка за да се поврзете 8 мобилен телефон СТАН корисник, Поддршка на IPHONE/Андроид систем мобилен телефон , тогаш мобилен телефон може да ја видите и да го отклучите, Мобилен СТАН со монитор, спогодба,се слика,видео запис од рачно и отклучување на функции.Затворен монитор може да се слика со рачно или автоматски,max поддршка 64 G ТФ-картичка. ★Кога е затворен следи поврзан со вашиот безжичен wifi рутер,можете да се поврзете на мобилен телефон да затворен монитор,тогаш мобилен телефон, исто така, може да снимате видео или отворете ја вратата итн.Широко се користи во вили, станови, куќи, хотели, канцеларии, во јавните згради и така натаму. ★ Лесна инсталација со себе со адаптерот и кабелот што се предвидени во овој комплет,отворено одделение можат да се поврзете со затворен монитор со кабелска 6 P кабел.Може да се поврзете со НЕ електрично заклучување директно,со отклучување одложување поставување, Поддршка 1000 отпечаток,1000 ID картички отклучите,лозинка за отклучување.Производи Вовед : Wired /Безжичен Wifi Видео Doorbell Wireless Wifi Следи : Дисплеј : 7" TFT LCD(16 : 9) Резолуција : 1024(H) X600(V) Екран : Да Wifi : Да Напојување : DC15 V1.2А Инсталација : Surface mount Големина : 205*138*18mm Wired wifi Следи : Дисплеј : 7" TFT LCD(16 : 9) Резолуција : 1024(H) X600(V) Дополнителна меморија : Поддршка за дополнителни ТФ-картичка (64 GB максимум.) Допир : Да Wifi : Да Напојување : DC15 V1.2А Инсталација : Surface mount Големина : 205*138*18mm Camera : Камера сензор : 1/3 инчен CCD Видите агол : 92° Дефиниција : 1000 TVL Led диоди за ноќно : IR Led диоди (180°) Отпечаток тип:Поддршка 1000 отпечаток,1000 ID картички отклучите,лозинка за отклучување на Инсталација : Површината Големина : 190*95*55mm Accessory : Внатрешна Монитор (Безжичен Wifi )Внатрешна Монитор (Wired Wifi)Надворешна Единица(Отпечаток RFID Лозинка)15 V/1.2 Моќ Supply6-core терминал жица (5m)125 KHz RFID Cardsunlock терминал жица Manual Mounting plate Screws Color пакет.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат