.

.

New
FixtureDisplays® 12 x 8.5 x 12 Plaxiglass Бонбони Бин Акрилик Бонбони Фармацевт Јасно Транспарентен Третира Екранот w/Капак 100871

FixtureDisplays® 12 x 8.5 x 12 Plaxiglass Бонбони Бин Акрилик Бонбони Фармацевт Јасно Транспарентен Третира

DEN 1056.00

Количина на стоки
Достапно

Fixture Displays 12 x 8.5 x 12" Plaxiglass Акрилик Бонбони Бин w/Капак.Со јасно акрилик кутии за вашите клиенти имаат шанса да се види сето тоа.Овие бонбони кутии со шарки капакот се направи полесно за клиентите да се само-служи.На акрил на екранот не е само за бонбони, но може да се користи за други мали предмети што сакате да ги задржите групирани заедно.Затоа што ништо не прави клиентите среќни, како да се биде во можност да се најде она што го барате во флеш.Линија до вашиот шалтер со овие јасни контејнери и секој ќе престане да го провериш.Ова акрилик кантите ќе ви даде квалитет и трајност сте во потрага за.Карактеристики : 8.50" H x 12" W x 12"D; Има околу 16 кг на бонбони; Супер здрав акрилик контејнери.Бонбони бин капацитет е 4.43 галон.Fixture Displays 12 x 8.5 x 12" Plaxiglass Бонбони Бин Акрилик Бонбони Фармацевт Јасно Транспарентен Третира Екранот w/Капак 100871.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат