.

.

New
во Школка Кикирики Сите Природни Дива Птица Храна 15 кг

во Школка Кикирики Сите Природни Дива Птица Храна 15 кг

DEN 599.76

Количина на стоки
Достапно

Во Школка 'Фенси' Одделение Вирџинија кикирики со големи podded издолжена семе со светлина црвеникава кожа.ПРИВЛЕКУВА : Поголем songbirds-сина jays и woodpeckers-како и верверички и зајаци.ФИДЕР : За употреба во Платформа задолжени за хранење телиња.Богата со калории и протеини, промовирање на растот и добро здравје.Во Школка 'Фенси' Одделение Вирџинија кикирики со големи podded издолжена семе со светлина црвеникава кожа.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат