.

.

New
Каролина е Богатства BB6316BIB германски Wirehaired Покажувачот Pawprints Бебе Лигавче, 10 x 13, multicolor

Каролина е Богатства BB6316BIB германски Wirehaired Покажувачот Pawprints Бебе Лигавче, 10 x 13, multicolor

DEN 253.92

Количина на стоки
Достапно

Обоена кадифен ткаенина бебе лигавче со Велкро затворање.Направена од ултра-мазна микро-mink полиестер.задната страна е 100% памук тери циклуси.Германски Wirehaired Покажувачот на подароци, германски Wirehaired Покажувачот на колекционерски предмети, германски Wirehaired Покажувачот на Бебето Лигавче.Симпатична и Функционална.Обоена кадифен ткаенина бебе лигавче со Велкро затворање.Направена од ултра-мазна микро-mink полиестер дека ситуацијата се менува за да се 100% памук тери циклуси.Мерките 10 инчи x 13 инчи, 0.8 оз.по парче.Рабовите се заврши со обврзувачки.Машина мие и сува на ниска топлина.Исчезнат издржливи и отпорни на дамки.Топ ткаенина добива дури и помек после првото перење.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат