.

.

New
M. LA ХАРТ Поморска Академија Хауард Милер Ѕиден Часовник

M. LA ХАРТ Поморска Академија Хауард Милер Ѕиден Часовник

DEN 372.00

Количина на стоки
Достапно

Мерки 26 1/4" H x 12 1/2" W x 5", D. Направена од најдобрите тврдо и фасети со Виндзор Цреша заврши.Античкиот бели бирање со црна Римски numerals и воскресна месинг rim.Класичен Вестминстер chimes звук на час.Карактеристики контрола на јачина на звук и автоматско ноќно shutoff.U.S.Поморска Академија ѕиден часовник, од страна на светски познатиот clockmaker Хауард Милер, карактеристики USNA сртот убаво детален на полиран месинг lyre нишало.Убав прилог на секој дом или канцеларија.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат