.

.

New
Исечени Зелен Лимон 2-Банда го Вклучите Уредот Комбинација Switch Ѕид Плоча Штекер Покрие Faceplate Декоратор Стандардна Големина 4.5 x 4.5

Исечени Зелен Лимон 2-Банда го Вклучите Уредот Комбинација Switch Ѕид Плоча Штекер Покрие Faceplate Декоратор

DEN 132.00

Количина на стоки
Достапно

Штекер Опфаќа Стандардна Големина : 4.5 инчен висина x 4.5 инчен должина на стандардна големина.Приклучокот Опфаќа Лесен за Инсталација : Едно празно панел без уред, вклучувајќи 4 насликани завртки.Електричниот Штекер на Корица : Мазна заврши без вдлабнати линии и меки рабови овозможува лесно чистење.Декоративни switch плочи : Совршен со оркестарот/USB/GFCI receptacle, за да се префрлате/рокер светлина прекинувач, dimmer, тајмер, и многу повеќе.Светлината Прекинувач Поклопец Материјал : Трајни поликарбонат термопластични, дава издржливост, флексибилност и еластичност, со цел да го издржат топлина, влијание, и исчезнува.Совршен за DIY проекти,или поправки да се надополни лични престој и комерцијални престој, широко се користи во дом/канцеларија оркестарот, како дневна соба, спална соба, кујна и на други места.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат