.

.

New
Црно Кафе Метал Ѕид Уметност, Farmhouse Кујна Ресторан Оркестарот Кафе Бар Знак за Домашна Декорација, Ресторани, Java Продавници (Црна)

Црно Кафе Метал Ѕид Уметност, Farmhouse Кујна Ресторан Оркестарот Кафе Бар Знак за Домашна Декорација, Ресторани,

DEN 134.16

Количина на стоки
Достапно

Ѕидот налепница е добар избор за вашиот омилен кафе познавач.А едноставен, но креативен пристап до кафе оркестарот ѕид уметност, која Совршен за домашна кујна, ресторан, кафуле, кафуле или ресторан, Канцеларија, dorm decors.Црно Кафе Чаши ѕид уметност налепница декорација вашата кујна и дневна соба со нашите кафе силуета.Ова кафе метал ѕид уметност голема сам или како група со други повеќе појавување на кафе ѕид оркестарот.Кафе ѕид уметност налепници се погодни за повеќето луѓе : канцеларијата на работниците, студентите, кафе љубовници, мажите, и жените, исто така, може да биде претставен како подароци.Совршен свадба подарок и housewarming подарок идеи од овој ѕид уметност се вклопи во секој дом дизајн.Важен додаток за дома мебел живеење и јадење јадење области.На кафе силуета ѕид уметност е направен од лесен црна насликани метал обликувани како кафе, анти- ' рѓа.Ѕид уметност парче мерки околу 14.96" H x 7.16" В Лесно се вклопува во и со дрво, метал и стакло тела и површини за да се создаде прекрасен естетски.Донесе топлина и уникатен стил во вашиот дом.Дневната соба или трпезаријата додава боја на кафе куќа.Што подобар начин да го започнете денот од уживање во прекрасен шолја кафе во кафуле достоен амбиент?Ако сте во потрага за око-фаќање на метал ѕид уметнички скулптури кои може да се користи како и модерни или селски ѕид уметност, тогаш ќе го најде тоа со овој убаво дизајниран силуета дома decal!Овој метал кафе ѕид décor објект носи шик атмосфера на француски кафе во вашата дневна соба или било каде на друго место можете да изберете да започнете денот!Наместо користење на постери или отпечатоци на ѕидовите, го прават овој уникатен ѕид скулптура парче центарот фокусирани уметнички жалба на вашата кујна, јадење област, појадок јадење, или кревет и појадок.Sculptured во форми на чаши чај, десерт плочи, и dinnerware плочи.Тоа исто така изгледа неверојатно во продавници за кафе за надворешна седење области со градини, растенија, цвеќиња и вазни и други урбани давање идеи.Идеален за сите љубители на кафе насекаде.Совршен додаток на најпознатите кујни, дневни соби, па дури и отворено простори, овој знак прави навистина уникатен подарок или дома додаток за себе!ова кафе кујнски ѕид оркестарот знак е внимателно стокмено користење на црвено обоени метали.Загарантирана да одолее на ' рѓа и да остане сјајна за долго време да дојде, ти никогаш не ќе мора да се грижите за овој знак да стане лошата или носи.Лесно да се Инсталира, заврши со 2 навртки, имате се што ви треба да се инсталира на овој знак веднаш – со ништо екстра потреба да се купи.Едноставно да се одвива на речиси секој ѕид на вашиот избор, нема да мора да губите време со комплексни инструкции за инсталација за да се постигне око-фаќање на ѕид уметност.Важен додаток за дома мебел живеење и јадење јадење области Материјал : Метал Боја : Црна Димензии : 15" H x 8" W Пакет Содржина : 1 x кафе ѕид уметност, 2 x завртки.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат