.

.

New
Девојка Некогаш одамна Имаше една Девојка која Навистина Сакаше Мачки и ноќта на Вештерките тоа ми беше крајот Пријател Роденденски Подарок Човек Пештерата Спалн?

Девојка Некогаш одамна Имаше една Девојка која Навистина Сакаше Мачки и ноќта на Вештерките тоа ми беше крајот

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

❤Материјал : едб/Метал. ❤Големина : 12 Х 8 Инчи / 20 X 30 Cm, Секој Метал Знак Има Четири Пре-Drilled Дупки Во Аглите За Лесна Инсталација На Ѕидот. ❤Пред-Drilled Дупки За Лесно Да Виси.Лесно Да Се Чисти И Лесно Да Се Избрише.Поради Безбедносни Причини, На Рабовите На Секоја Тин Знак Се Внимателно Дизајнирани Така Што Краевите Се Мазна И Рамна И Ќе Не Боли Вашите Раце. ❤Класичен Гроздобер Оркестарот, Овие Ретро Колекционерски Калај Знаци Се Забавуваат И Атрактивни Декорација За Вашиот Дом, Канцеларија, Бар, Ресторан, Dorm Соба, Човек Пештера Или Гаража!Погоден За Внатрешна Или Надворешна Употреба. ❤Ние Обезбеди Одлична Услуга По Продажбата, Нудејќи Надоместоци И Враќа : , Па Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Контакт.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат