.

.

New
GEDSING Лос Селски Добредојдовте Знак Венец Прилог Вратата Виси Метал Знак, Добредојдовте Знак Круг Метал Калај Знаци за Насловна & Кујна Бар Кафе Бензинска Пумпа Гара

GEDSING Лос Селски Добредојдовте Знак Венец Прилог Вратата Виси Метал Знак, Добредојдовте Знак Круг Метал Калај

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

1.Материјал : едб/Метал. 2.Големина : 12". 3.cmpre-drilled дупки за лесно да виси. 4.Погоден за внатрешна или надворешна употреба.Совршен за декорирање на вашиот бар, кујна и дома, на било кое место се изразат во вашиот стил.Материјал : Едб/Метал.Големина : 12 во.Пред drilled дупки за лесно да виси.На овие метал калај знак, може да се создаде класична атмосфера.Можете да ги користите како украси за барови, кафулиња, ресторани, клубови, спални соби, гаражи, кујни, ништо.Ние внимателно пакет и заштита на секое парче на метал калај знак се продаваат за да се осигура дека тоа е заврши и исклучителна кога ќе примите вашата сакана објект.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат