.

.

New
Hiya Hiya Игли за Плетење Меѓусебно Постави Стандард-Точка од не ' Рѓосувачки Челик 5-инчен (13cm) Големи Димензии НИ 9-15 (5.5-10мм) Виолетова Птица Случај на Пакет со 1 Artsiga Зана

Hiya Hiya Игли за Плетење Меѓусебно Постави Стандард-Точка од не ' Рѓосувачки Челик 5-инчен (13cm) Големи Димензии

DEN 1703.76

Количина на стоки
Достапно

ПАКЕТ : Hiya Hiya Игли за Плетење Меѓусебно Поставени од Спи-Точка од не ' Рѓосувачки Челик 5-инчен (13cm) Големи Димензии НИ 9-15 (5.5-10мм) Виолетова Птица Случај на Пакет со 1 Artsiga Занаети Проектот Торба.СОДРЖИНА : Hiya Hiya Стандард-Точка од не ' Рѓосувачки Челик Меѓусебно Сет содржи : 5 инчен совети НАС 9 / 10 / 10.5 / 11 / 13 / 15 (5.5 / 6.0 / 6.5 / 8.0 / 9.0 / 10мм); Кабли 16 / 24 / 32 / 40 инчен; да поставувате, исто така, вклучува практични и преносни brocade случај и постави игла костец.ОПИС : Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, Hiya Hiya Остриот Челик Меѓусебно Игли функција keyless завртка-на врски со флексибилни кабли, во близина на совршен приклучува и масна, но не премногу масна, мазна заврши со остар совети кои се одлични за зголемување, намалување и сложена бод обрасци; tipsare лесни да се справи и ќе ги загрее брзо до рака.ARTSIGA ЗАНАЕТИ : Проект Торба мерки 13 x 16 инчи, вклучува drawstring за лесно затворање и рамо ремени за лесна за носење на и водење проекти on-the-go.ПАКЕТ : Hiya Hiya Игли за Плетење Меѓусебно Поставени од Спи-Точка од не ' Рѓосувачки Челик 5-инчен (13cm) Големи Димензии НИ 9-15 (5.5-10мм) Виолетова Птица Случај на Пакет со 1 Artsiga Занаети Проектот Торба.СОДРЖИНА : Hiya Hiya Стандард-Точка од не ' Рѓосувачки Челик Меѓусебно Сет содржи : 5 инчен совети НАС 9 / 10 / 10.5 / 11 / 13 / 15 (5.5 / 6.0 / 6.5 / 8.0 / 9.0 / 10мм); Кабли 16 / 24 / 32 / 40 инчен; да поставувате, исто така, вклучува практични и преносни brocade случај и постави игла костец.ОПИС : Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, Hiya Hiya Остриот Челик Меѓусебно Игли функција keyless завртка-на врски со флексибилни кабли, во близина на совршен приклучува и масна, но не премногу масна, мазна заврши со остар совети кои се одлични за зголемување, намалување и сложена бод обрасци; tipsare лесни да се справи и ќе ги загрее брзо до рака.ARTSIGA ЗАНАЕТИ : Проект Торба мерки 13 x 16 инчи, вклучува drawstring за лесно затворање и рамо ремени за лесна за носење на и водење проекти on-the-go меѓународниот советодавен панел на knitters и crocheters;.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат