.

.

New
YQINGBO Луксузни Внатрешни работи Модел на Автомобил 1/18 Скала Симулација 911 Спортски Автомобил Модел Цинк Легура Умре Кастинг за во Автомобил Статични Автомобил Може

YQINGBO Луксузни Внатрешни работи Модел на Автомобил 1/18 Скала Симулација 911 Спортски Автомобил Модел Цинк

DEN 2145.60

Количина на стоки
Достапно

[Високо-квалитетни материјали] телото е направен од цинк легура умре-кастинг, кои се цврсти и издржливи.Шасијата е изработена од ABS материјал, што е повеќе, носат-отпорни.Гуми имаат јасни линии и не се лесно да се лизга.На electroplating процес е полиран и се чувствува одлично. [Висина намалување модели] : Враќање на вкупната висина на возилото и на изгледот и внатрешни работи, се посветам на децата работа и способностите за учење, и да се зголеми на децата разбирање на автомобил знаење.Производ големина : Должина : 25cm/9.84 во Ширина : 10.75 cm/4.23 во Висина : 7.25 cm/2.85 во. [Зелена Боја Играчка] телото е направена од еколошки на база на вода спреј бои и се става во вентилирани место за 2 месеци.Тоа не содржат формалдехид и било штетни материи.Тоа е многу безбедна и може да се заштити здравјето на вас и вашите деца. [Функција] исклучителна симулација на автомобил модел може да ја отвори вратата, статични симулација на автомобил е повеќе погодна како еден од вашите колекции, и алуминиумски автомобил е пореално и интересни. [Најдобар подарок] Исклучителна пакување, интересни функции, цврсти материјали, погоден за роденден и празник подароци за деца и возрасни.Тоа може да се користи како колекција за автомобил ентузијасти, и, исто така може да бидат прикажани за да се зголеми убавина и благодарност.Супер забава!Ова е повеќето магичен, забавно и кул подарок за децата.Тоа во голема мера може да се посветам на децата работа способност и финансиски менаџмент ќе донесе многу изненадувања и забава за децата.Не двоумете се, преземе таква голема играчка дом за денес!Име на производ : Модел car Product боја : бела, blue Product материјал : ABS пластика, алуминиум, rubber Suitable за публиката : 6 години и погоре, тинејџерите, adults Ability обука : бреинсторминг, интерес за обука, интерактивни toys Product употреба : скапоцени колекции, дома декорација, подароци, украси, souvenirs Product acessories : Модел на автомобил*1★Децата треба да бидат надгледувани од страна на нивните родители или старатели кога играње.★Ве молиме потврдете го големината и бојата пред купување.★По-продажбата на гаранција : Ние секогаш се одржи 100% доверба во нашите производи.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас преку .Ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат