.

.

New
10pcs Милениче Папагал Играчка Шарени Топка Тркалање Бел Топката Птица Играчка Parakeet Cockatiel Папагал Џвакање Кафез Забава Играчки Пргав Дизајн

10pcs Милениче Папагал Играчка Шарени Топка Тркалање Бел Топката Птица Играчка Parakeet Cockatiel Папагал Џвакање

DEN 1610.40

Количина на стоки
Достапно

2. Им даде на вашите миленици лекување, и да уживате часа на забава, гледајќи ги игра. 4. Само птица играчки, со исклучок на други додатоци. 3. Птиците како светли бои.Тоа е шарени, вашиот птица ќе го сакам. 1. Голема играчки, погоден за мали до големи птици. 10pcs Милениче Папагал Играчка Шарени Топка Тркалање Бел Топката Птица Играчка Parakeet Cockatiel Папагал Џвакање Кафез Забава Играчки Пргав Дизајн.материјал : plastic Diameter : 5 cm/1.97 inch Color : случајни delivery Application : пет играчки за птици, мачки, хрчаци, итн.Пакетот вклучува : 10 *празен бел ballnotes : Транзиција : 1cm = 10мм = 0.39inch1. Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3мм.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред наддавање.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Including1.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат