.

.

New
Star Wars ШВ BL Најголемите Хитови AST

Star Wars ШВ BL Најголемите Хитови AST

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

Се создаде авантури и сцени од Star Wars забава.Се создаде авантури и ре-креира омилени сцени од Star Wars Универзумот.Претендираат да бидат омилени херои, негативци, & суштества со неверојатни улога игра продавница.Соберат сите Star Wars акција фигури и возила, секој се продава одделно.Некои возила функција реални битка акција и вклучуваат Nerf отпуштање на способности.Jedi Витези, Sith Господари, Stormtroopers, X-Крилја, Ѕвезда Уништувачи, НА-НА Пешаци, droids, Wookiees, Бунтовник херои, и Силата, сите доаѓаат на живот со Star Wars играчки од Hasbro!Лансирањето во lightspeed авантури со проширена колекција од класични и нови ликови, возила и улога игра предмети кои се карактеризираат со автентични филм-стил, и битка акција на Star Wars универзумот!Земете на улогата на некои од најголемите херои и повеќето страшни негативци во нашата галаксија со широк избор на Lightsabers дека само Hasbro Star Wars може да понуди!Ре-креира возбудливи сцени и моменти од Star Wars сага, и сите-new Star Wars : Непријателските Еден филм, со играчки кои ќе ви ре-живо сите моменти од епска приказна на доброто наспроти злото во галаксија далеку, далеку.Изградете ја вашата Star Wars колекција со автентични, многу детални Star Wars колекционерски бројки, возила и Сила FX Lightsabers од Црната Серија.Со беспрекорна карактеристики и артикулирани движење, оваа серија отелотворува квалитет и реализам сакан од Star Wars приврзаници и млади и стари.Однапред во битка со играње и опрема која вклучува blasters, маски, и иконите, се индивидуализира Lightsabers кои се дел од Star Wars Bladebuilders систем.Со акција спакувани карактеристики низ целата Hasbro Star Wars линија, има по нешто за секого, во Star Wars универзумот!За скоро четириесет години, Star Wars е поткрепен на имагинации на генерации, а сега тоа е ти си на ред да ги следат авантурите на Star Wars приказни стари и нови.Се приклучат на дрзок Jyn Erso на топ-тајна мисија да го украдат плановите на Галактички Империја повеќето страшни и deadliest изградба, superweapon познат како на Смртта Ѕвезда.Се качат на епска патување заедно со Бунтовничките херои каде Кралскиот службеници се товарат за заштита на Империјата е пронајдок против Бунтовниците и по секоја цена.Стави во средината на сите галактички акција со Star Wars играчки од Hasbro.Може да Сила да биде со вас!Овој примерок е наменет како застапник само текст и не е претставник на поединечни ставки во линија.Hasbro и сите поврзани со својства се трговски марки на Hasbro.Star Wars производи се произведени од страна на Hasbro под лиценца од Lucasfilm Ltd.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат