.

.

New
2x48 IR LED Светло 940nm Инфраред Одбор за

2x48 IR LED Светло 940nm Инфраред Одбор за

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

Производ структура : PC одбор.Водоотпорен : Не ,Влезен напон : DC12 V, Преку тековни : 300m A.Прозрачна светлина : инфрацрвен Инфрацрвена енергија : 3 W.Производ големина : 68mm (должина) 50mm (широк) Линија должина : 600mm.Име на производ : 48 IR LED 940nm инфрацрвена светлина одбор(Невидлива инфрацрвена светлина).Опис : - Име на Производ : 48 IR LED 940nm инфрацрвена светлина одбор(Невидлива инфрацрвена светлина) - Производ големина : 68mm (должина) 50mm (широк) Линија должина : 600mm - Прозрачна светлина : инфрацрвен Инфрацрвена енергија : 3 W - Водоотпорен : Не ,Влезен напон : DC12 V, Преку тековни : 300m A - Производ структура : PC одбор - Светло агол : 90 степени - растојание : 20-30 метри - бранова Должина опсег : 940nm - Адаптер леќа : 3.6 мм, 6mm, 8mm, малите леќи - Светло првенство агол : 45, 60, 90 degrees Package Вклучува : (2 Парчиња)1 Парче 48 IR LED Одбор.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат