.

.

New
Тед Бејкер ETHIA Огледало Случај за iPhone 11 Про (2019) 5.8 Инчен - Elderflower

Тед Бејкер ETHIA Огледало Случај за iPhone 11 Про (2019) 5.8 Инчен - Elderflower

DEN 622.80

Количина на стоки
Достапно

Компатибилен со i Phone 11 Про (2019) 5.8 Инчен Само.Тед Бејкер додатоци колекција.Elderflower print - стил име : ETHIA.Сребро electroplated домување школка.Внатрешно огледало за допир-ups, во движење.Со текот на времето вашиот маска може да се носат и се изгребани, но вашиот телефон треба да остане во совет топ форма.Ве молиме имајте предвид дека Тед или Proporta не може да прифати било каква одговорност за трошоците на вашите уреди, или било какви други gadgets, што го поседувате кои се користат со Тед Бејкер производи.Комплет од вашиот омилен предмет со некои цветни финес од Ted Бејкер.На electroplated опкружувачки ги штити вашите телефони рабови, додека Тед Пекарски Elderflower печати додава чувство на стил на вашиот омилен телефон.Овој случај исто така се одликува со внатрешна огледало за допир прозорци on-the-go.Тед Бејкер додатоци колекција Elderflower print - стил име : ETHIA Сребро electroplated домување школка Внатрешни огледало за допир-ups, во движење.Ве молиме имајте на ум дека тоа е многу лесно да се мешаат i Phone 11 Про со i Phone 11 Про Max.Можете да проверите на кои i Phone модел што го имате во вашиот уред прилагодувања : .Оди до : Settings > General > За да се Погледне за "Модел, Име".Ако сте сеуште не се сигурни кој модел ќе го имаат, ве молиме да се споредат мерења подолу.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат