.

.

New
KFBE Еднорог Животинско Бања Заврши за Жените Писмо Туш Заврши Поставите Удобно Бања Крпи Тело Заврши со Губење на Сушење Крпа и Headband (20801527)

KFBE Еднорог Животинско Бања Заврши за Жените Писмо Туш Заврши Поставите Удобно Бања Крпи Тело Заврши со Губење

DEN 959.76

Количина на стоки
Достапно

Големина : Бања пешкир : 150cm*80см / Коса бенд : 22cm*15cm / Сува коса капа : 65cm*25cm. 100% полиестер.Здравата и високо-квалитетни корални руно ткаенина, многу меки и супер абсорбента.Лесен, лесно да се исуши, и многу удобно бања пешкир сет.Прилагодлив : бања пешкир има еластична бендови, и има Лепенка и копчиња.Лесно да се прилагоди на должината за да се задоволат различните потреби.На Headband е исто така дизајниран со еластична бендови да се спречи опаѓањето од доделување.Еластичен тока дизајн на фен ззп може да се приложи на косата.Повод : Погоден за бања, фитнес, соба, базен, сауна, плажа, патни и други слободното време.Тоа е многу погоден за капење, туширање, спа, јога, итн.Најдобар подарок : Бањата жените крпа сет со персоналните модел е совршен подарок за вашето семејство, љубовник, и пријатели на било прилики како што се роденден, Денот на Мајката, Божиќ и така натаму.Големина : Бања пешкир : 150 CM*80СМ /Коса бенд : 22 CM*15 CM /фен капа : 65 CM*25 CMMaterial : 100% полиестер.Три-парче Бања Заврши е направен од ист корални руно ткаенина, со тесни циклуси и посилни апсорпција.Опис на производот : три парче сет вклучувајќи бања пешкир, губење на бендот и фен капа.Бања крпи се двојно-прилагоден од страна на Лепенка и четири очи токи за да се задоволат потребите на различни личности.Headband со еластична дизајн може да се спречи долга коса или влажна коса од паѓање.Еластичен тока дизајн на фен капа не е само лесно да се откажам, но, исто така, се прилагодува природно според коса волумен, не се тесни.Применливи сценарија : дневно се носат, или вежби, јога, спортски и други затворен и отворен activities Washing инструкции : машина перат, рака мие.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат