.

.

New
Бренд 500GB Хард Диск/HDD за HP Павилјон dv7-1020us dv7-1135nr dx6000

Бренд 500GB Хард Диск/HDD за HP Павилјон dv7-1020us dv7-1135nr dx6000

DEN 839.76

Количина на стоки
Достапно

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа новиот сингл-диск гола (внатрешни) дискови на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад.Интерфејс : SATA, Капацитет : 500 GB, ВРТЕЖИ во минута : 5400 RPM, тајната меморија : 8 MB, Големина : 2.5 Inchs.Пакетот Вклучува : 500 GB 5400 RPM Внатрешен Хард Диск.Овој Производ Има 3 Години Гаранција И 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите. 500 GB Хард Диск/HDD за HP Павилјон dv7-1020us dv7-1135nr dx6000.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат