.

.

New
2021 Lenovo IdeaPad 3 15.6 FHD Лаптоп AMD Dual-Core Ryzen 3 3250U 20GB RAM меморија DDR4 1TB М. 2 NVMe SSD AMD Radeon Графика HDMI Читач на картички BT веб Камера Platinum Сива 10 Windows Pro w/ ПОВТОРНО 32GB USB 3.0 Диск

2021 Lenovo IdeaPad 3 15.6 FHD Лаптоп AMD Dual-Core Ryzen 3 3250U 20GB RAM меморија DDR4 1TB М. 2 NVMe SSD

DEN 10920.00

Количина на стоки
Достапно

【Моќни Перформанси со AMD Ryzen 3 3250 U Dual-Core】AMD Dual-Core Ryzen 3 3250 U Процесор (2.6 GHz, до 3,5 GHz, 4 MB кеш, 4 Конци). 【Прилагодување】Надградба на 20 GB DDR4 SDRAM, 1 TB М. 2 NVMe SSD, Нема DVD. 【Екранот и Графика】15.6" FHD (1920x1080) IPS 250nits Анти-отсјај, AMD Radeon Графика, Пред се Соочуваат со HD Камера. 【Конективност】Realtek RTL8821 CE 802.11 b/g/n/ac (1 × 1) и Bluetooth 5.0 ,1x читач на картички, 1x USB 2.0; 2x USB 3.2 Генералот 1 Тип-А (за Пренос на Податоци, Само); 1 AC smart pin; 1 HDMI 1.4 b; 1 приклучок за слушалки/микрофон комбо џек(3.5 mm).Рок e Digital продава компјутери со надградена конфигурации.Ако компјутерот измени (наведени погоре), а потоа производителот кутија ќе се отвори, за да бидат тестирани и се проверуваат и да ја инсталирате надградба за да се постигне спецификации, како рекламира.PC Тип : Тенок и лесен Почетен и бизнис Лаптоп Computer PC Серија : Lenovo Idea Pad 3 15" Laptop Display : 15.6" FHD (1920x1080) IPS 250nits Анти-glare Processor : AMD Ryzen 3 3250 U (2.6 GHz база на часовникот, до 3,5 GHz max зголеми часовник, 4 MB L3 cache, 2 јадра)Меморија : Надгради за да се 20 GB DDR4 Storage : Надгради за да се 1 TB SSDGraphics : AMD Radeon Graphics Communications : Realtek RTL8821 CE 802.11 b/g/n/ac (1 × 1) и Bluetooth® 5.0 Тастатура : Нема позадинско осветлување Keyboard Camera : 720p, со приватноста на блендата, со фиксен фокус Оперативен систем : Надградба на Windows 10 Pro Ports 2 USB 3.2 Генералот 1 Тип-А (за Пренос на Податоци, Само); 1 читач на картички; 1 AC smart pin; 1 HDMI 1.4 b; 1 приклучок за слушалки/микрофон combo Additional Податоци : Димензии : 14.26" x 9.98" x 0.78"Приближна Тежина : 4.08 lbs Color : Platinum Grey Free Рок e Digital додатоци : Рок e Digital USB 3.0 32 GB Флеш Диск.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат