.

.

New
VIVIDSTORM-Проекција на Екранот со Штанд, S PRO 92 инчен Моторни се Тркалаат до Табот-Напнатост Кат Екран UST Амбиентална Светлина се Одбива Компатибилен со 4k 3D HD Ултра-Кратк?

VIVIDSTORM-Проекција на Екранот со Штанд, S PRO 92 инчен Моторни се Тркалаат до Табот-Напнатост Кат Екран UST

DEN 3215.76

Количина на стоки
Достапно

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. ▶【Нов избор за проектирање на екранот за UST Ласерски проектори】екранот материјал со посебни оптички sawtooth структура и светлината-отфрлање на филтерот за да им даде неверојатна изведба во ТАВАНОТ АМБИЕНТАЛНА СВЕТЛИНА.бидејќи UST ALR материјал користите специјална оптички serrated структура и светлина сузбивање техник; па проектираните светлината ќе биде ефикасно да се одрази на гледачот, а на таванот светлина ќе бидат блокирани или се апсорбира;(Не се Компатибилни за проектор суспендирани инсталиран!). ▶【Совршен визуелен ефект 】големината На Екранот : 92-инчен Дијагонала : 16 : 9 Aspect Ratio;Стандарден Приказ Област : 80.20"Wx45.08"H;G. W.(Ibs) : 59.52;Екран Материјал : УЛТРА-КРАТКО ФРЛИ АМБИЕНТАЛНА СВЕТЛИНА се ОДБИВА; 0.6 Добивка за Жив Гледање Искуство од 170 Степени;97% ALR Отпор;Проектор Фрли Тип : САМО компатибилни за УЛТРА-КРАТКО ФРЛИ ЛАСЕРСКИ ПРОЕКТОР;Поддршка 8 K/4 K Резолуција Ултра HD Понуда 110 V напон;Анти-светлината на ветер : светлината над екранот;. ▶【Око за Заштита функција Без завртки е потребно;Промените било затворен гледање место со вашето расположение!Електрични Pop-up/Кат Зголемувањето на серија проектор екран е колекција на премиум стигнале електрични екрани дека VIVIDSTORM Уникатен Жица Тензија Технологија.Рамност како стаклена површина.и да се прошири нагоре од подот.кога на екранот не се користи, само да ги затворите тоа што го прави дискретен;. ▶【Прва Класа на Услуги на Клиентите 】НА ISO9001 производителот од 2004 година. 2 години Производство Гаранција.Вие веќе не треба теренот црна соба за да се добие добра слика;Уживате во вашите омилени филмови и ТВ емисии насекаде во вашиот дом, денот или ноќта.Обезбеди големина 72-120inch, ве молиме да го изберат правото екран според вашиот сопствен простор!или контактирајте со нас, ние ќе ви даде добар совет!.Молчи тубуларна мотор.Удобен за Носење.Ексклузивно патент за производот.Поддршка на Сите видови на Ултра-кратко Фрли Ласерски Проектор.ние ви препорачуваме проекторот најмалку 1800 ANSI лумен на проектор.Една одговара за секоја соба-совршени за домашно кино, училишта, заводи, свадби, црквата;може да се користи за microsoft Power Point презентации и останати дисплеи.Фабриката инженер директно По-продажба на Услуги, Ние ќе ви обезбеди персонализирана помош за решавање на сите прашања.Молчи тубуларна motor Convenient да Carry Exclusive патент product Support Сите вид на Ултра-кратко Фрли Ласерски Projectorwe укажуваат на проектор најмалку 1800 ANSI лумен на projector A одговара за секоја соба-совршени за домашно кино, училишта, заводи, свадби, црквата;може да се користи за microsoft Power Point презентации и останати дисплеи.Фабриката инженер директно По-продажба на Услуги, Ние ќе ви обезбеди персонализирана помош за решавање на сите прашања.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат