.

.

New
ЧАСОТ Компанија Совршенство Две Ply Carbonless Ролни, 3 X 95 Нозе, Бела/Канарските, 50 Ролни По Картон (07901) (Пакување од 4)

ЧАСОТ Компанија Совршенство Две Ply Carbonless Ролни, 3 X 95 Нозе, Бела/Канарските, 50 Ролни По Картон (07901)

DEN 6239.76

Количина на стоки
Достапно

Вметнете со бела хартија нагоре. 3 инчен x 95 Метри на Две ply бела/канарските carbonless ролни хартија.Свежи, јасни слики.Секој се тркалаат има крај-на-се тркалаат индикатор. 50 ролни по krabičkách.Instert со бела хартија до Обезбедување квалитет на две-ply carbonless хартија за вашиот каса приходи.Овие бела/канарските ролни произведуваат свежи, јасни слики.На крајот-на-се тркалаат индикатор ја погоди работа и последната минута брзаат да го промени ролни.Го намалува уште еден потенцијален стрес фактор од вашата точка-на -продажба средби.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат