.

.

New
Во Колумбија, Прибор За Јадење Зелени Форумот Леб Нож -Сендвич Нож - 9 Сечилото

Во Колумбија, Прибор За Јадење Зелени Форумот Леб Нож -Сендвич Нож - 9 Сечилото

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

9" Сечилото Должина 2" Сечилото Ширина во Основата/1" Кон Врвот.Одлично за Сечење Сендвичи.Не Трошете Пари на Прескапата Леб Ножеви.Ова е Голема Вредност и ќе одам на Работа!.Машина За Миење Садови Безбедно. 100% Гарантира.Во колумбија, прибор за јадење 9" офсет леб нож.Ова е сосема нов нож кој е идеален за секој сечење многу сендвичи во половина или сечење многу леб.Тоа е форумот за да се направи повеќе природни надолното движење кон сечење одбор.Овој нож е повеќе ергономски точни за вашата рака од традиционалните леб ножеви.Тоа е, исто така, од ресторани и пекари како "сендвич нож" ; Тоа е лесен, удобен нож со пластична се справи со зелени и тоа нема да се скрши на банката!!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат