.

.

New
Камион Latch Кука за Полнење Тепих Везови Копчето Пакет DIY Перница Кука Килим Комплет ноќта на Вештерките Божиќ Подарок,А

Камион Latch Кука за Полнење Тепих Везови Копчето Пакет DIY Перница Кука Килим Комплет ноќта на Вештерките

DEN 546.96

Количина на стоки
Достапно

[DIY Недовршени Поставите] : Тоа е DIY недовршени сет за latch кука комплет, треба да биде завршена со себе.Ова е еден вид на прирачник за работа слична на крстот бод, и почетници може брзо да го совладате. [Size] : 50 cm*38 cm/(19.6 во*14.9 во). [DIY Поставите] : Тоа вклучува претходно печатени платно, на капчиња кука, водич настава, снопови на пред-намалување на везови тема парчиња.Можете да го направите тоа во согласност со упатствата на чекори. [Повеќе намени] : Може да се користи како DIY тепих, патосници, нога влошки, спиење подлога, перници, почетниот екран, Дома декорација и ги красат многу предмети за домаќинството, практично неверојатно. [Совршен Подароци] : Можете да го користите како роденденски подарок или Божиќ или ноќта на Вештерките подарок за Денот на Благодарноста подарок за вашиот омилен човек да се продлабочат меѓусебните чувства.Овој DIY проект има повеќе цели.Тоа може да се користи за да ги красат многу предмети за домаќинството : Место на подот, ѕидот или троседот, или да ја користите за да остварите tapestry , перници и mats Cross Бод везени тепих / тепих крстот бод / извезени carpet Notice : Ова е "DIY Недовршени Set", треба да биде завршена од себе, ви благодарам.Димензии : 50 см*38 cm/(19.6 во*14.9 во)Комплет вклучува : 1) Доволно различни бои краток предиво, 2) Висок квалитет позадина перница, 3) Худ игла, 4) за Цртање, Пакет : Краток OPP вреќа за секое парче.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат