.

.

New
Tennsco DTS121836CMG Двојно Ниво Шкафче, Тројно Оџакот, 36w x 18d x 72h, Средна Сива

Tennsco DTS121836CMG Двојно Ниво Шкафче, Тројно Оџакот, 36w x 18d x 72h, Средна Сива

DEN 2304.00

Количина на стоки
Достапно

Се продаваат како 1 Секој.Вертикална louvers обезбеди вентилација.Целосна должина вратата stiffeners додадете ригидност и deaden звук при отварање/затворање.Катанец hasp на секоја врата.Вклучува број плочи за шкафче идентификација.Секој оддел има куки за бесење предмети.Вертикална louvers обезбеди вентилација.Целосна должина вратата stiffeners додадете ригидност и deaden звук при отварање/затворање.Катанец hasp на секоја врата.Вклучува број плочи за шкафче идентификација.Секој оддел има куки за бесење предмети.Две-точки на заклучување систем обезбедува безбедност.Повеќе редови на шкафовите може да се ganged со стандардни ореви и завртки (не се вклучени).

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат