.

.

New
Креативни Ко-Оп Те Благослови & Фарма Штала Во Облик На Ткиво Носителот Метал Непрехранбени Складирање, Сребро.

Креативни Ко-Оп Те Благослови & Фарма Штала Во Облик На Ткиво Носителот Метал Непрехранбени Складирање, Сребро.

DEN 569.76

Количина на стоки
Достапно

Имајте Kleenex discretely скриени во штала декорација.Декорација ви овозможува да се стави Kleenex насекаде каде што сакате.Совршен за земјата décor. 6"L x 5. 75"W x 7. 25"H. Место на оваа декоративни штала каде било во домот со скриена тајна внатре.На Kleenex кутија може да биде скриена под за пристап до содржината на сите времиња.За уреден и организиран изглед, да ги задржи на Kleenex се наметнува повеќето од патот во отворањето па само мала количина покажува преку врвот.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат