.

.

New
arricraft 5 Насоки 39.37 Инчен Црна Акрилна Линк Синџир, Пластични Спречување на Синџир за Neckalce, Нараквица, Обетки, Чанта, очила за сонце Носителот

arricraft 5 Насоки 39.37 Инчен Црна Акрилна Линк Синџир, Пластични Спречување на Синџир за Neckalce, Нараквица,

DEN 458.16

Количина на стоки
Достапно

[ ПАКЕТ ВКЛУЧУВААТ ] : ќе добиете 5 насоки акрилик синџири.Вкупната должина на 1 синџир е 39.37 инч.На еден линк е за 29mm/1.14" долго, 21mm/0.83" широк, 6mm/0.24" дебела. [ МАЗНА & SAFE ] : Направен од високо-квалитет акрил, мазна површина, нема да рѓа.еколошки материјали кои се не-токсични и може да се носи безбедно. [ ТРАЈНИ & ДОЛГОТРАЈНИ ] : Акрилик е погодна за секојдневно носење, отворено, туш, фитнес и спортски.Лесно функционирање затворач.Робустен и силни врски. [ ЛЕСНО ДА се КОМБИНИРААТ & ПОДЕЛИ ] : Овие линкови може да бидат поврзани една по една да се направи синџир или pendant, лесно се комбинираат и сплит. [ УПОТРЕБА ] : Декоративни линкови за ремени, фармерки, џемпер, чанта, паричник, прибор за облека и DIY накит занаети.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат