.

.

New
SH-ЧЕН 4X 50Cm ПРЕДВОДЕНА од Кујната Под Кабинет Контра Лента Светлина Приказ Осветлување Тела

SH-ЧЕН 4X 50Cm ПРЕДВОДЕНА од Кујната Под Кабинет Контра Лента Светлина Приказ Осветлување Тела

DEN 686.64

Количина на стоки
Достапно

Влезен Напон : DC 12 V.Водоотпорен Стапка : IP65. Зрак Агол : 120 Степен.Моќност : 28 W/светлина.Ако нашите производи имаат никакви проблеми, ние може да обезбеди замена / Врати Услуга, добредојдени да не контактирате во секое време!.Ако нашите производи имаат никакви проблеми, ние може да обезбеди замена / Врати Услуга, добредојдени да не контактирате во секое време!Извор на светлина : 36pcs SMD 5630 LEDEasy да install High brightness With долго lifespan With водоотпорен connector High ефикасност и ниска моќност consumption Applications вклучуваат кампување, риболов, брод, караван, DIY светла, таванот агли, осветлување, counter декорација lightingcolour : Топло бела light Material : aluminumsize : 500*15*6mm Package Содржина : 4 x 50cm Светлина Bar8 x Фиксни Алуминиумски Buckles1 x DC Машки Connector Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат