.

.

New
SHZBCDN searchlight Кампување Шатор Светлина Моќна Соларна Светилка Преносни Фенер Батерија Итни Светлина Отворено Риболов Осветлување Отворено Спорт

SHZBCDN searchlight Кампување Шатор Светлина Моќна Соларна Светилка Преносни Фенер Батерија Итни Светлина Отворено

DEN 4941.60

Количина на стоки
Достапно

Место светилка во сонцето да ја полните тоа, и тоа може да светне за 3 часа кога е целосно наполнета.И двете може да биде обвинет од страна AC полнење и соларни полнење.Супер висока моќност, пренослива светилка.На лесен дизајн е погоден за деца и возрасни.Со 2 рачки, тоа е многу лесен за употреба.Може да се закачи на ѕид или на шатор.Се користи за кампување, читање, пловењето, риболов, одржувањето на возилото.Место светилка во сонцето да ја полните тоа, и тоа може да светне за 3 часа кога е целосно наполнета.И двете може да биде обвинет од страна AC полнење и соларни полнење.Супер висока моќност, пренослива светилка.На лесен дизајн е погоден за деца и возрасни.Со 2 рачки, тоа е многу лесен за употреба.Може да се закачи на ѕид или на шатор.Се користи за кампување, читање, пловењето, риболов, одржувањето на возилото.Име : Соларен Кампување Light Color : жолта, red Material : ABSMaximum крстарење опсег : 10 квадратни meters Charging метод : соларен полнење, директно да го полните или 3 AAA батерии (не се вклучени)Користење време : 6 часа под силен light Charging време : 4-6 часа (забелешка : соларни панели треба директна сончева светлина, време на полнење зависи од интензитетот на светлината)Производ тежина : 320g (вклучувајќи пакување)Пакет содржи : 1*Соларни Кампување Light1*Директна полнење line It е многу погодна за активности на отворено како на пример пешачење, кампување, лов, велосипедизам и повеќе активности на отворено.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат