.

.

New
Colester Директни Количина 10 Пролет Вратата Стоп со Гума Затка, Пролет Должина 3 1/8, Целокупната Должина 3 1/2 (Сатен Никел)

Colester Директни Количина 10 Пролет Вратата Стоп со Гума Затка, Пролет Должина 3 1/8, Целокупната Должина

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

Пролет вратата стоп со гума совет да помогне да се спречи марки и заштита на вратата.Целокупната должина - 3 1/2", должината на пролетта 3 1/8".Ширина на монтажа база - 7/8".Монтажа хардвер вклучени.Заврши - Сатен Никел.Квалитетот пролет вратата тапа што ги држи вашата врата и на ѕид во одлична состојба.Лесно да се инсталира.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат