.

.

New
Bestar Прошетка во Плакарот - Cielo

Bestar Прошетка во Плакарот - Cielo

DEN 2783.76

Количина на стоки
Достапно

Свртете на вашиот Дофат-во плакарот во сопствен плакарот со Cielo колекција од Bestar.Дофат-во плакарот е еден од најчесто користени површини во вашиот дом и Cielo колекција ви овозможува да го користите полн капацитет за складирање од страна на ефикасно комбинирање на прилагодливи полици, фиоки и виси столбови.Оваа колекција е модуларен и флексибилни.Полиците на чевли/плакарот складирање се реверзибилна и да ви даде опција да ги инсталирате на агол со усна на предниот раб за да се спречи чевли и чанти од паѓање.Алтернативно, полиците можат да бидат поставени со усна на задната страна кога рамен полиците се потребни. 100% рециклираат пакување на производите.Со гордост направено во Северна Америка.Мебел дизајн во центарот на потрошувачките вкусови и потреби.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат