.

.

New
14K Злато 4 Prong Круг Тешки Кошница Поставување 10.4 mm

14K Злато 4 Prong Круг Тешки Кошница Поставување 10.4 mm

DEN 6250.80

Количина на стоки
Достапно

Метал - 14 K Злато.Поставување - 4 Prong Круг.Глава Висина - 9.3 mm.Приближната Ширина - 10.4 mm.Ова е нова 14 K Злато 4 Prong Круг Тешки Кошница Амбиент.Се создаде блескави скапоцен камен накит со оваа поставка.Метал - 14 K Злато Поставување - 4 Prong Круг Главата Висина - 9.3 mm Приближното Ширина - 10.4 mm.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат