.

.

New
Sonix Браун Извршување на Случај за iPhone 13 Про Max [10ft Капка Тестирани] Заштитна Жените Желка-Школка Леопард Покритие за Apple iPhone 13Pro Max

Sonix Браун Извршување на Случај за iPhone 13 Про Max [10ft Капка Тестирани] Заштитна Жените Желка-Школка Леопард

DEN 839.76

Количина на стоки
Достапно

Дизајниран да се совршено да се вклопи во вашиот i Phone 13 Про Max.Овој случај, исто така, ќе одговара на i Phone 12 Про Max.Капка Тест Уверение (UL) : 10ft Воена Капка Тест за Сертификација.Подигната е во шок абсорбента страни, beveled камера дупка дизајн за леќа заштита, анти-нула УВ слој.Тенок и лесен, со лесен-притиснете заштитени копчиња за рационализација на употребливост.Вклучува Sonix Доживотна Гаранција.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат