.

.

New
Scor-Пал Scor-Лента 2X27yds 5/Pkg-27yds, 5 Pack

Scor-Пал Scor-Лента 2X27yds 5/Pkg-27yds, 5 Pack

DEN 590.40

Количина на стоки
Достапно

SCOR-ПАЛ : Scor-Лента.Премиум двострано лепило кој е совршен за картички, кутии, сјајот, втиснување, scrapbooking, foils, лента, оригами, ирис виткање, микро монистра, и многу повеќе!Овој пакет содржи 27 метри од 2 инчи широка лента.Оваа лента е киселина слободни и отпорни на топлина.Увезени.Земја на Потекло : КОРЕЈА, РЕПУБЛИКА (ЈУЖНА).Модел No : 95525. Реден Број : 5 Пакет.SCOR-ПАЛ : Scor-Лента.Премиум двострано лепило кој е совршен за картички, кутии, сјајот, втиснување, scrapbooking, foils, лента, оригами, ирис виткање, микро монистра, и многу повеќе!Овој пакет содржи 27 метри од 2 инчи широка лента.Оваа лента е киселина слободни и отпорни на топлина.Увезени.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат