.

.

New
Сојузничките Месинг 920T-6 Жива Колекција 6 Позиција Вратоврска и Појас Управување со Извртени Акцент Декоративни Кука, Антички Бакар

Сојузничките Месинг 920T-6 Жива Колекција 6 Позиција Вратоврска и Појас Управување со Извртени Акцент Декоративни

DEN 7408.08

Количина на стоки
Достапно

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Ѕидот монтирани дизајн е идеален за употреба на простор.Додава современ допир на секоја соба, додека зачувување на традиционалните аспекти.Дизајнер заврши ќе се обезбеди отпорност на слободни перформанси.Предвидено со ограничен живот за задоволството на клиентите.Зголеми вашиот простор со оваа елегантна 6 позиција мулти кука од Жива Колекција.Елегантен дизајн на оваа кука создава декоративен и функционален простор во секоја соба од вашата куќа со современите сепак едноставен допир.Оваа кука е совршен за облека, крпа, јакни или само за ништо.Мулти кука е завршена со живот дизајнер заврши за да се обезбеди убавина на овој објект ќе трае засекогаш.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат