.

.

New
Amzparts Андроид Авто CarPlay RCD330 6.5 MIB е Радио за Автомобил Компатибилен за Голф 5 6 CC Tiguan Passat Поло

Amzparts Андроид Авто CarPlay RCD330 6.5 MIB е Радио за Автомобил Компатибилен за Голф 5 6 CC Tiguan Passat

DEN 11205.36

Количина на стоки
Достапно

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Оваа Единица За Поддршка:Андроид Auto , Carplay + Mirror Link.Поддршка carpaly функционалност, AM530-1600; FM 87.5-108. Вие не треба да го отклучите кодот, ниту пак ќе треба компонента заштита.Поддршка Андроид Auto,Carplay, Mirror Link.Bluetooth, USB, помошни, SD картичка, ОПС, веб камера (само AV камера).Безжична интегриран Bluetooth handsfee модул + интегрирани вграден микрофон преден панел.Радио приклучок е иста големина.Rcd510 rcd310 RNS510. Оваа Единица За Поддршка : Андроид Auto, Carplay + Mirror Link.Пакетот вклучува : 1 Поставува на RCD330 Плус Noname 6.5" 6 RD 035 187 B(Андроид Авто+Carpaly+Mirror Link) 1 AV камера адаптери (подароци) 1 Fakra антена адаптери (подароци) Поддршка Carpaly функционалност.AM530-1600; FM 87.5-108. Вие не треба да го отклучите кодот, ниту пак ќе треба компонента заштита.Поддршка Андроид Auto , Carplay , Mirror Link.Bluetooth, USB, помошни, SD картичка, ОПС, веб камера (само AV камера).Безжична интегриран Bluetooth handsfee модул + интегрирани вграден микрофон преден панел.Радио приклучок е иста големина.Rcd510 rcd310 RNS510. Поддршка за сите ПК 35 / 46 автомобили по 2009 година (MQB платформа ПОЛО не можат да бидат инсталирани) Ова радио е укината.Тоа беше отстранет од нов автомобил.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат