.

.

New
Sony Алфа a6500 Професионални Долг Живот Мулти-LED Dimmable за Светло во Видео (Вртливата Главата)

Sony Алфа a6500 Професионални Долг Живот Мулти-LED Dimmable за Светло во Видео (Вртливата Главата)

DEN 4536.00

Количина на стоки
Достапно

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 260 Супер Бела ЛЕР @5600k.Боја Temperarure & LED Осветлувањето на Вредноста Switch.Вклучува Батерија & Полнач.LED широк екран Панел 16 : 9. Топ Рангирани, OKI Фотографија.Technical Max Моќ : 7.4 - 14.8 V Температура : Dimmable 5600-3200k Флукс (Светлечки) : 660 Run Време : 2,5 Часа За Целосно Наполнетата Battery Power : Rechargeble Батеријата & AC/DC Брза Charger Illumination : 640 Lux Distance : 30 Feet Size/Тежина : 17.98 x 17.98 x 5.9 cm, 517 Грама.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат