.

.

New
LED Опашка Светлина Собранието,Пар LED Опашка Светлина Собранието Пушеле Леќа Водоотпорен Одговара Компатибилен со Hiace 200 Ван 2005-2017

LED Опашка Светлина Собранието,Пар LED Опашка Светлина Собранието Пушеле Леќа Водоотпорен Одговара Компатибилен

DEN 2989.20

Количина на стоки
Достапно

【Мултифункционален】Мултифункционален Опашка Светлина Собранието, карактеристики паркинг светлина, кочница светлина, обратна светлина, danamic пак сигнал, магла светлина и turnning светлина, еден Компатибилен со сите потреби. 【Функција】Водоотпорен LED Опашка Светлина Собранието Пушеле ПММА леќа Компатибилен со кул и ниско‑клуч изглед, со ABS домување, IP67 водоотпорен, трајни и носат‑отпор. 【Plug and Play Врска】LED Паркинг Светлина Plug and play конекција, директно завртки‑на, без жици или кодирање е потребно, погодно Компатибилен со користење на. 【Мултифункционален】Мултифункционален Опашка Светлина Собранието, карактеристики паркинг светлина, кочница светлина, обратна светлина, danamic пак сигнал, магла светлина и turnning светлина, еден Компатибилен со сите потреби. 【Мултифункционален】Мултифункционален Опашка Светлина Собранието, карактеристики паркинг светлина, кочница светлина, обратна светлина, danamic пак сигнал, магла светлина и turnning светлина, еден Компатибилен со сите потреби. 【Мултифункционален】Мултифункционален Опашка Светлина Собранието, карактеристики паркинг светлина, кочница светлина, обратна светлина, danamic пак сигнал, магла светлина и turnning светлина, еден Компатибилен со сите потреби. 【Мултифункционален】Мултифункционален Опашка Светлина Собранието, карактеристики паркинг светлина, кочница светлина, обратна светлина, danamic пак сигнал, магла светлина и turnning светлина, еден Компатибилен со сите потреби. 【Мултифункционален】Мултифункционален Опашка Светлина Собранието, карактеристики паркинг светлина, кочница светлина, обратна светлина, danamic пак сигнал, магла светлина и turnning светлина, еден Компатибилен со сите потреби. 【Брилијантен Компатибилност】LED Taillights Собранието OE fitment или замена Компатибилен со оригиналот, специјално одговара на Компатибилен со Hiace 200 Ван 2005-2017. 【Одлични Перформанси】микрофон Пак Сигнали Taillight Собранието LED извор на светлина со ниска потрошувачка на енергија и висока осветленост, енергијазаштеда, и има добар прозрачна чистота.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Опашка Светлина Собранието Материјал : ABS+ПММА+PC Леќа Боја : Пушеле Леќа Паркинг Осветлување : LED(Црвено) Кочница Осветлување : LED (Црвено) Обратна Осветлување : LED (Бел) се Претвори Сигнали : микрофон (Жолто) Количеството : Пар(Лево+Десната Страна) Водоотпорен : IP67 Fitment : Одговара Компатибилен со Hiace 200 Ван 2005-2017 Пакет Листата : 2 x LED Опашка Светлина Собрание(Лево+Десно) Забелешка : за Професионална Инсталација е препорачливо.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат