.

.

New
SPLOTY Мали Воздушниот Компресор, 12V DC 140W Мини Воздушниот Компресор, 1.2 Метален Цилиндар Мали Воздушниот Компресор Преносни, Полирач за Автомобил Детали, 120V 60Hz Двојна А

SPLOTY Мали Воздушниот Компресор, 12V DC 140W Мини Воздушниот Компресор, 1.2 Метален Цилиндар Мали Воздушниот

DEN 2261.28

Количина на стоки
Достапно

[ТОЧНИ ВОЗДУШЕН ПРИТИСОК КОЛОСЕК . [LED СВЕТЛО CONFIGGED] Има вградени LED светло, кој помага да се работи на мала воздушниот компресор преносни во текот на ноќта или во истата околина, нема повеќе да се грижите за темнината сега за сега, ние ќе добиете опфатени;. [ПРИЛАГОДАТ РАЗНОВРСНА СЦЕНАРИЈА преку 4 МЛАЗНИЦИ] Со четири универзална вентил адаптер собрани, тоа го прави на мали воздушниот компресор за гуми може да биде компатибилен со auto . 6 Инчен Пена полски Влошки Дадени ппстпјат 1 волнени чистење подлога, 2 вафли пена полски влошки(портокал Без оптоварување брзина : 2,000-6,500 вртежи во минута; Нормално : ниско ниво на брзина за шанса и чистење; Средно ниво брзина за полирање на 1 КОМПЈУТЕР Вентил Адаптер за Топки;1 парче Вентил Адаптер за Dunlop/блиц Велосипед Вентили;1 парче Сплав Млазницата;1 КОМПЈУТЕР Прирачник;2 Осигурувачи.SPLOTY K9 Двојна Акција Polisher An идеален da полирач за професионални detailer, фан & ентузијаст кој се занимава со автомобил полирање, освежителни, чистење, итн.Дали сте во потрага за високи перформанси & погодно да се користи автомобил полирач машина?ако одговорот е да, тогаш сте на вистинското место.Оваа променлива брзина полирач доаѓа со 6 главни оценки & неколку екстра под-одделенија, излезната енергија, кој ги комбинира за да овозможи доволен за прилагодување за детални сценарија.Тоа може да се искористи за да се справи со интензивно се распадна заврши или слично како алатка да се направи детали задача поедноставно.SPLOTY се залага за Брзина, Љубов, Сигурен, тие се нашиот бренд е основна вредност, нашата визија, во меѓувреме, тие исто така се она што може да донесе на нашите корисници како вас.Ние сме биле во оваа da полирач индустрија за повеќе од 10 години на производство, така што квалитетот на производот е нашата 1 загриженост, ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат