.

.

New
Winsome Omaha Складирање/Организација, 2 Кошеви, Црна

Winsome Omaha Складирање/Организација, 2 Кошеви, Црна

DEN 1820.40

Количина на стоки
Достапно

Композитни Дрво / Пченка Лушпа.Omaha Складирање Рек доаѓа со 2 свитлива кошеви.Рек направени од дрво во црна боја.Кошници направен од Пченка Арпа во Чоколадо боја.Едноставна со многу простор за оваа Omaha Складирање Управување со Количка за Кошеви.Изберете од 2, 3 или 4 кошеви решетката.Кошници отвори големина е 13. 98-Инчен Ширина од 10. 63-Инчен Длабочина од 7. 48-Инчен Висина и Задно големина е 23. 03-Инчен од 9. 84-Инчен од 1. 97-Инчен.Вкупно 2 Корпи за Складирање Рек големина е 16. 73-Инчен Ширина од 12. 40-Инчен Длабочина од 20. 47-Инчен Висина и завршил во Црна боја.Решетката е постигнат со комбинација на цврсти и композитни дрво.Кошница е Пченка Лушпа.Собранието Го Бараат.Едноставна со многу простор за оваа Omaha Складирање Управување со Количка за Кошеви.Совршен за складирање за секоја соба.Колекцијата нуди багажник со 2, 3 или 4 кошеви.Решетката е направена од дрво во црна боја и свитлива кошеви се направени од пченка лушпа.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат