.

.

New
Електронски Делови и потрошен материјал Нова Верзија DC 14.8 V 4 Слот 4 Серија Батерија 18650 Држачот на Батеријата Кутија Батеријата Случај со 2 Води и Пролет CE, RoHS Сертиф?

Електронски Делови и потрошен материјал Нова Верзија DC 14.8 V 4 Слот 4 Серија Батерија 18650 Држачот на Батеријата

DEN 499.20

Количина на стоки
Достапно

- Апликација : стандардна батерија 18650 / батеријата со заштита одбор, должина ≤ 73mm. - Број на батерии : 4. - Материјал : ПП polypropyl. - За сертификација на стандардот : Ro HS, CE. - Режим за конекција : во серија.Овие електронски колекции се на добар квалитет, таписерии изработка и стабилна коло, може да се купи со confidence Description : Примена : стандардна батерија 18650 / батеријата со заштита одбор, должина ≤ 73mm The број на батерии : 4 Material : PP polypropyl Certification стандард : Ro HS, CEConnection на владата : во series Size : 80 x 79.7 x 21.7 mm Package се вклучени : 1 x DC 14.8 V 4 слот батерија 18650 holdernote1.Бидејќи производите се сите, рачно мери, ве молиме овозможи некои errors2.Таму може да биде боја разлика поради различни monitors3.Меѓународната логистика рокот е 15-30 дена.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат