.

.

New
Dcuello Tobor Bazoka Преносни Комплет,3 во 1 Восок Резба Уред,со Вода Филтер и Стакло Сад,Не се Вклучуваат Бутан, Црвена

Dcuello Tobor Bazoka Преносни Комплет,3 во 1 Восок Резба Уред,со Вода Филтер и Стакло Сад,Не се Вклучуваат

DEN 1895.76

Количина на стоки
Достапно

Мултифункционален : Доаѓа со 2 стаклени чинии, една употреба за восок и масло, и други стаклени сад со дупки во долниот дел кој се користи за цвеќе.Заменливи : Палење механизам може да се користи 2w пати, Палење механизам може да се замени.Исполнет постојано : Овој уред може да го надополнува бутан гориво.Универзалната системи за вбризгување на горивото вентил е компатибилен со повеќето бутан на пазарот.Бутан е не се вклучуваат.Што треба да се вчита на бутан пред употреба.Тоа може да се користи за околу 100 пати, кога тоа е исполнет.Греење Брзо : Четири пламен инјектирање пристаништа, топлина рамномерно.Супер огнена моќ,3s 5s може да биде загреан.Кул Дизајн : отпорни на Топлина метална школка, може да се управува со една страна и многу удобно.Вода филтер може да се задржи чиста.Други додатоци може да се види на сликата.Сите работи во патент торба.Ако имате било каков проблем откако го добиле,контактирајте со нас да се реши тоа,ви благодариме.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат