.

.

New
DOWAN Филџани Кафе Set - Кригла подарок сет за Мажи Жени Татко ми и Мајка ми, 17 Оз Големи Кафе Кригла Сет од 12 со Рачка, Керамички Чаши за Кафе, Чај и Какао

DOWAN Филџани Кафе Set - Кригла подарок сет за Мажи Жени Татко ми и Мајка ми, 17 Оз Големи Кафе Кригла Сет

DEN 1581.12

Количина на стоки
Достапно

17 оз Кафе Кригла Сет : Овие филџани кафе држи до 17 унца на вашиот омилен пијалок, Погоден за кафе, кока, чај, млеко, чоколадо со нешто додаде или она што би сакал во кригла.Дебела и Издржливи : Ако сте во потрага за керамички чаши кои ќе се одржи на rigors секојдневно користење, овие 17 оз чаши се вклопуваат добро.Подебели и посилна од повеќето кафе чаши, чип - и се отпорни да се обезбеди години на сигурна употреба.Нема Кафе Дамки На рачки нема да се загреат во микробранова печка, добро избалансирани и удобно во својата рака и лесно да се одржи.Микробранова печка и машина за миење на Садови Компатибилен : Овој голем кафе кригла сет сигурно ќе додадете некои задоволство на вашиот пиење искуство и тоа е машина за миење на садови и микробранова компатибилни.Овие чаши се издржливи керамика, олово-слободни и кадмиум слободни, и безопасно.Кафе Чаши.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат