.

.

New
Перење Кошница да го Пореметат со Тркала– 2 Дел Корпа за Валкани Алишта Организаторот за Деца, Возрасни – Home и Колеџ Употреба – Smart Возен Дизајн,Црна

Перење Кошница да го Пореметат со Тркала– 2 Дел Корпа за Валкани Алишта Организаторот за Деца, Возрасни – Home

DEN 1260.00

Количина на стоки
Достапно

DUAL ПЕРЕЊЕ ТОРБА – Оваа 2-во-1 перење забавува карактеристики "Темна" и "Светлина" за отпадоци страни да се направи полесно да се одделат обоени алишта и белците за брзо се мијат.ВИСОКИ ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на ДИЗАЈН – Полесно да се држи во плакарот или со вашата машина за перење, на повисоки, повеќе разноврсна дизајн ви помага да заштедите простор, додека пакување далеку перење.УДОБЕН ТРКАЛАЊЕ ТРКАЛА – на дното на секоја од нашите попречува за перење и валкана облека карактеристики мазна тркала да се направи полесно да се движат низ куќата.СВИТЛИВА РАЗМАВТА ПОКРИЕ – на врвот на секоја единка облека забавува кошница се поклопецот над клапи, кои кријат вашата облека и да им помогне скриени далеку во вашата спална соба.БЕРИ AVE ГАРАНЦИЈА – гордееме на создавање на високо квалитетни и издржливи производи.Контактирајте не со било какви прашања или грижи за брз, сигурен поддршка.Лесно да се размонтираат, лесно да се соберат, лесен за чување, да се зачува простор, свитлива ПВЦ цевки, лесно поддршка на цела кошница, лесно да се use Product Име : Две траекторијата со wheels Color : црвена / brown / беж / сива / black Material : Крпа на корица : Оксфорд cloth Gross тежина : 1695g Bracket : ПВЦ pipe Size производ : L58 CM*W35 CM*H68 CMFolding големина : L59 CM*W16 CM*H9 CM360 степен bag User-friendly дизајн, лесен и пренослив; двојно леб столбови, посилни носивоста.Квалитетот заградата design The заградата е направен од дебела ПВЦ цевки, што е повеќе стабилен и цврст.Vientiane тркала design The база има 4 pulleys кои се лесно да се движите и лесно да се користи.Дебела оксфорд fabric Thick и носат-отпорни, не е лесно да исчезнат, без мирис, лесна за чистење и брзо сушење, добри перформанси водоотпорен.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат