.

.

New
Monrow Мажите Supersoft Pullover Hoody

Monrow Мажите Supersoft Pullover Hoody

DEN 1116.24

Количина на стоки
Достапно

100% Памук.Направен во САД.Се повлече На затворање.Машина За Миење.СОВРШЕН ЗА ПОВЕЌЕ НАВРАТИ : Пријатна доволно за каучот и се уште се излади доволно за errands и секојдневно носат.Одлично за сè, од вежбање и работа од дома дена да секојдневен кафе работи и студ ручеци од спарен со вашиот омилен гроздобер фармерки.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Нашите Мажи Supersoft Pullover Качулка е направен од 27% Памук, 70% Rayon, и 3% Spandex.ЗАВРШИ ИЗГЛЕД : Заврши својата ултра-удобен изглед со нашите Салата Шорцеви за појавување на сет кој ќе го задржи сте пријатна и кул.MONROW : Бидејќи лансирање во 2007 година, Monrow облека линија еволуираше како еден од лидерите во женска современа облека.Со секоја уникатна колекција, Monrow останува иновативни уште софистицирани во двете дизајн и конструкција што секој облека сигурен во квалитетот.Monrow е непоколеблива внимание на детали може да се види во ткаенина и одговара на секое парче на облека.Ние продолжуваме да лесно се донесе сечење на работ мода и успешно да се создаде облека staples за модерната жена.Стандард намали pullover маскирани sweatshirt со кенгур џеб во супер мека ткаенина.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат