.

.

New
uxcell Првенство Тарнер Пена, 3.19 Инчен Дијаметар Пена Внесува Бела за 3/4 Инчи ПВЦ Цевки Гимнастик 6 Компјутери

uxcell Првенство Тарнер Пена, 3.19 Инчен Дијаметар Пена Внесува Бела за 3/4 Инчи ПВЦ Цевки Гимнастик 6 Компјутери

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

【Големина】Дијаметар : 81mm/3.19 инчен; Дупка со Дијаметар : 19mm/0.75 инчи; Висина : 46mm/1.81 инч. 【Голема Материјална】Нашите производи се направени од квалитетот пена материјал, не е лесно да се пробие и да се деформира, може да се примени за услугата време. 【Функции】DIY свој чаши и заштитете го вашиот куп од лизгање надолу, и да го прикачите вашата шолја за ПВЦ цевки на купот тарнер машина. 【Апликации】Првенство еластична сунѓери може да се широко се применува за електроника, електрични апарати, мебел, и повеќе, практични поставата за пакување на различни чаши, шишиња, стакло, керамика и повеќе видови занаети. 【Забелешка】ве Молиме бидете сигурни дека големината на вашата шолја отворање на устата и секогаш да користите пена малку поголем од вашата чаша, не помал еден.Карактеристики : Квалитетни Материјали : Нашите производи се направени од квалитетот пена материјал, не е лесно да се пробие и да се деформира, може да се примени за услугата време.Дизајниран за Купот Тарнер Машина : Само DIY свој чаши и заштитете го вашиот куп од лизгање надолу, и да го прикачите вашата шолја за ПВЦ цевки на купот тарнер машина.Повеќе usages : Чаша еластична сунѓери може да се широко се применува за електроника, електрични апарати, мебел, и повеќе, практични поставата за пакување на различни чаши, шишиња, стакло, керамика и повеќе видови занаети.Спецификација : Материјал : ЕВА Foam Color : White Diameter : 81mm/3.19 inch Hole Дијаметар : 19mm/0.75 inch Height : 46mm/1.81 inch Package вклучува : 6 Компјутери x Првенство Тарнер Foam Note : ве Молиме бидете сигурни дека големината на вашиот чаши отворање на устата и секогаш да користите пена малку поголем од вашата чаша, не помал еден.Дијаметарот на пени центар дупка треба да биде малку помалку од ПВЦ цевки со дијаметар да се одржи на ПВЦ цевки цврсто.Ве молиме овозможи мала големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мало боја разлики поради различни монитори.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат