.

.

New
NCRD Коса Clippers - Професионални Коса Clippers за Мажите, Адвокатско Коса clippers за Коса за Сечење, Електрични Коса Тример за Мажи Фризура, Cordless Батерија Коса за Сечење Компле?

NCRD Коса Clippers - Професионални Коса Clippers за Мажите, Адвокатско Коса clippers за Коса за Сечење, Електрични

DEN 408.00

Количина на стоки
Достапно

1. Погоден за доенчиња, деца и возрасни.Сечење на вашата коса е како да се чешла косата, брз, лесен и безбеден. 2. Лесен за чистење : користете го приложениот четка за отстранување на влакната, а потоа исплакнете го ножот под вода за брзо чистење. 3. Добри дарови : За clippers да скратите косата и бради на денот на Благодарноста, Божиќ, Нова Година и останатите празници. 4. Најдобар дар за човекот / ќерка / маж / момче. 5. Генијален квалитет, добар квалитет е сигурен.Производ specification Tool главата материјал : Титаниум керамички head Body големина : 175mm × 45mm Net тежина : 0.22 kg Charging време : околу 3 hours Output напон : 110 V-240 V universal Frequency : 50-60 HZLine должина : 1.5 m Packing големина : 245mm × 225mm × 70mm Package тежина : 0.84 kg Use време : околу 3 hours Power : 5 WCleaning метод : миење со нож главата, чистење со чистење brush The производ е резултат на физички рака мерење.Поради различни мерење алатки и мерни методи, ќе има некои грешки.Ве молиме погледнете го вистински производ!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат