.

.

New
Tennsco БУ-964896PS-WNE Масовно Складирање Багажник, Particleboard Платформа, Стартер Единици, 4 Засилувања, 2150 Lbs Капацитет, 96 Width, 48 Должина, 96 Висина, Вино

Tennsco БУ-964896PS-WNE Масовно Складирање Багажник, Particleboard Платформа, Стартер Единици, 4 Засилувања,

DEN 1783.20

Количина на стоки
Достапно

Particleboard Платформа.Стартер Единици. 4 Засилувања. 2150 Lbs Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco е Масовно Складирање Полици се идеално решение за големите и тешки производи.Греди брзо се поврзете на uprights со посебни заострените прст конектори и палубата поддржува дека пушти во зрак слотови за да се создаде силна и билатерален рамка.Овој производ е произведен од страна на Tennsco Корп Овој Производ е произведен во сад.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат