.

.

New
Генерички Kioxia SSD 2TB XG6 P Серија М. 2 2280 80mm NVMe PCIe Gen3 x4 KXG60PNV2T04 SED Само Encrypting Дискот Компатибилен со HP Dell Леново

Генерички Kioxia SSD 2TB XG6 P Серија М. 2 2280 80mm NVMe PCIe Gen3 x4 KXG60PNV2T04 SED Само Encrypting Дискот

DEN 9576.00

Количина на стоки
Достапно

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа нова Цврста Состојба диск на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад.Форма фактор : М. 2 2280 (22 mm x 80 mm).Интерфејс : NVMe PCIe Gen3 x4. Секвенцијален читај/пишувај до (MB/s) : 3180/2920. SED Само Encrypting Диск.Генерички Компатибилен Kioxia SSD 2 TB XG6 P Серија М. 2 2280 80mm NVMe PCIe Gen3 x4 KXG60 PNV2 T04 SED Само Encrypting Вози Цврста Состојба Диск, Компатибилни со HP Dell Леново.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат